6 پروژه به همت بهزیستی ساری افتتاح و به بهره برداری رسید

  • کد خبر: 217898
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 28 تیر 1398

استناد نیوز- بهزیستی از چندین جهت وظایف و مسئولیت های سنگینی را عهده دار است. از سویی مسئولیت تامین رفاه خیل عظیمی از معلولان جامعه به این سازمان محول شده است.


به گزارش استناد نیوز، سید آیت ا... موسوی رییس بهزیستی شهرستان ساری با اشاره به هفته بهزیستی اظهار داشت: امسال شعار این هفته تحت عنوان شفافیت و توانمند سازی ارتقای سلامت اجتماعی انتخاب شده که به همین مناسبت در هفته بهزیستی ضمن اجرای برنامه های مختلف 6 پروژه نیز افتتاح شد.
رییس بهزیستی ساری با اشاره به این پروژه ها گفت: دو واحد مسکونی مددجوی دارای دو معلول، دو مرکز مشاوره یاقوت و راز زندگی، یک مهد شهری، و یک واحد اشتغال معلول افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی همچنان اظهار داشت: در ساری 42 مرکز مشاوره فعال داریم که از این تعداد 38 مورد عمومی، 3 مورد تخصصی تربیت کودک، یک مرکز استثنایی در حال فعالیت هستند و همچنین در ساری 48 روستا مهد و 72 مهد شهری و 2 حاشیه مهد و یک روستا مهد دولتی در سنگده داریم.
موسوی در ادامه به حوزه مسکن و اشتغال اشاره کرد و گفت: در سال 98 -37 نفر پرونده آماده سازی شغلی انجام دادند که در حال طی کردن مراحل قانونی است 20 نفر هم تسهیلات به مبلغ یک میلیارد تومان به آنان پرداخت و در حال فعالیت هستند، همچنین در سال 97- 9 مسکن مددجوی دارای دو معلول ثبت و در حال احداث ساخت و مراحل پایانی خود را سپری می کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار