لحن‌هایی که کارساز نیست!

استناد نیوز، استاندار مازندران که از عملکرد ضعیف برخی مدیران انتقاد کرده بود و حتی با هشدارهای خود نشان می‌داد که انگار در مقابل مدیران کمکار شمشیر را از رو بسته اما در عمل با مواجهه به وضعیت مدیریت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشخص می‌شود حسین‌زادگان چندان هم در سخنان خود جدی نبوده است.

به گزارش استناد نیوز به نقل از فارس | چند سالی می‌شود که در دستگاه‌های اجرایی استان مازندران شاهد انتقادها و لحن‌های هشدارآمیز مسؤولان ارشد هستیم که از مدیران اجرایی ادارات می‌خواهند فعالیت خود را دوچندان و تقویت کنند و در صورت ادامه نارضایتی‌ها با آنها برخورد می‌شود و یا باید جای خود را به فرد دیگری دهند؛ شواهد نشان می‌دهد تاکنون این لحن‌ها چندان کارساز نبوده و مدیران ضعیف و یا ناکارآمد به فعالیت خود ادامه دادند و حتی برخی از این مدیران ضعیف جز یک مورد با چنگ و دندان در استان حفظ هم شدند!

دو هفته قبل 13 تیرماه بود که احمد حسین‌زادگان استاندار مازندران در جلسه شورای اداری استان از عملکرد ضعیف برخی از مدیران اجرایی مازندران اظهار نارضایتی کرد و گفت: طی ارزیابی که از عملکرد مدیران انجام شد، پنج نفر از مدیران عملکرد بسیار ضعیفی داشتند و اگر خودشان را به وضعیت مطلوب نرسانند باید از استان بروند.

هرچند این سخنان نشان می‌دهد که استاندار مازندران در مقابل مدیران ضعیف شمشیر را از رو بسته اما در عمل با مواجهه به وضعیت مدیریت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران مشخص می‌شود حسین‌زادگان چندان هم در سخنان خود جدی نبوده است!

13 خردادماه بود که خبر استعفای محمد محمدپور‌عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در فضای مجازی استان مطرح شده بود که وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس این خبر را تایید کرد و گفت: قبلا استعفا داده بودم و به دنبال پذیرش آن هستم.

رئیس مستعفی سازمان صمت مازندران پنجم تیرماه در گفت‌وگویی دیگر با خبرنگار فارس هرچند صحبتی از دلایل استعفای خود به میان نیاورد بود اما خبر از پذیرش استعفای خود داد تا این سازمان مهم و اثرگذار هرچه زودتر رئیس جدید خود را بشناسد.

13 تیرماه در جلسه شورای اداری مازندران زمانی که استاندار از عملکرد ضعیف برخی مدیران انتقاد کرده بود و حتی با هشدارهای خود نشان می‌داد که انگار شمشیر را از رو بسته اما دو روز بعد 15 تیرماه در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان وقتی خبرنگار فارس از استاندار در خصوص استعفای رئیس سازمان صمت مازندران و بدون رئیس بودن این سازمان مهم پرسید با این پاسخ مواجه شد که «چرا نداریم، محمدپور مسؤولیت دارد» ؛ مشخص شد حسین‌زادگان زیاد هم نسبت به سخنان دو روز قبل خود جدی نیست!

با سخنان حسین‌زادگان در خصوص خداحافظی با مدیران کم‌کار در استان همگان بر این باور بودند که محمدپورعمران رئیس مستعفی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران محتمل‌ترین گزینه برای تغییر در نزدیک‌ترین فرصت است اما با گذشته دو هفته از آن سخنان هشدارآمیز، نشان می‌دهد حسین‌زادگان اشتیاقی برای تغییر یک مدیر مستعفی ندارد چه برسد به مدیران کم‌کار!

حال که حدود 45 روز از اعلام رسمی استعفای محمدپورعمران از مسؤولیت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران می‌گذرد اما هنوز خبری از انتصاب رئیس جدید این سازمان نیست؛ هرچند شنیده‌ها حکایت از تلاش برای انتصاب یک مدیر خارج از این سازمان دارد.

این روزها جوسازی رسانه‌ای به آفتی در بین مسؤولان تبدیل شده است که در مواجهه با نارسایی‌ها به‌جای اقدام عملی اقدام کلامی می‌کنند! تجربه نشان داده حرف‌درمانی به تنهایی نمی‌تواند کارساز باشد چرا که باید در عمل سخنان خود را به اثبات برساند

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار