• دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران:

مبارزه با مواد مخدر باید در اولویت قرار گیرد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر مازندران گفت:اعتیاد یکی از پنج آسیب اجتماعی بوده و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر باید در اولویت قرار گیرد و اگر نگاه اجتماعی صورت گیرد آسیب ها کم می شود.

به گزارش استناد نیوز ، علی اصغر میرزایی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر رامسر با اشاره به استفاده از ظرفیت های سازمان های مردم نهاد و بهره گیری از ظرفیت خیرین برای کمک به معتادان گفت: ۴۵ درصد آسیب های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر است.

وی تصریح کرد: در بخش اعتیاد باید به کار دشمن که جنگ فرهنگی است توجه شود و با متادون درمانی و شناسایی افراد کارتن خواب متجاهر و مراقبت از افراد پس از خروج از کمپ ترک اعتیاد این  امر معضل کاهش یابد.

 فرماندار رامسر نیز در این جلسه اظهار کرد: مواد مخدر و طلاق موجب آسیب پذیری جامعه است.

محمد آزاد گفت: مبارزه با آسیب های اجتماعی نیاز به مشارکت همه دستگاه های اجرایی و نهادها و سازمان ها دارد و باید در بسترهای مناسب آسیب شناسی شود.

وی افزود: اعتیاد و طلاق به عنوان بزرگترین معضل اجتماعی جامعه امروزی مطرح است  و باید موضوع را از حالت امنیتی به اجتماعی تبدیل کنیم تا بتوانیم گام های بهتری برداریم.

فرماندار رامسر تصریح کرد: با توجه به توریستی بودن شهر رامسر و قرار داشتن در مسیر ارتباطی دو استان استان، نگاه ویژه ای در مبارزه با مواد مخدر به رامسر وجود دارد و با کمک مراکز علمی و دانشگاهی نیز به صورت علمی این مشکل حل شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار