• رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت مازندران :

شرکت فولادین ذوب آمل تعطیل نخواهد شد

 استناد نیوز، باتوجه به پیگیری های به عمل آمده در جهت رفع مشکلات شرکت فذا ( فولادین ذوب آمل) این شرکت تعطیل نخواهد شد.

 

 به گزارش استناد نیوز، حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت مازندران با اعلام این مطلب گفت : با پیگیری های به عمل آمده و جلساتی که در دفتر وزیر صنعت ، معدن و تجارت جهت حل مشکلات این شرکت در هفته گذشته برگزار شد به جد به دنبال برون رفت این شرکت از وضعیت پیش آمده هستیم.

او با اشاره به اینکه دراین جلسه مقرر شد مواد اولیه این شرکت جهت تولید سریعا در اختیار آن قرار گیرد افزود : عمده محصولات تولیدی این شرکت برای ایران خودرو بوده که با توجه به مشکلات پیش آمده برای ایران خودرو و صنایع خودروسازی کشور شرکت فذا نیز تحت الشعاع این مشکلات قرار گرفت و نتوانست طلب های خودرا ازاین شرکت وصول نماید.

وی اظهارداشت : بعدازجلسه با وزیرصمت ، مدیران این شرکت درهفته گذشته با رئیس ایران خودروی کشور جلسه ای داشته و مقررشد جهت حل مشکلات شرکت فذا مقداری از طلب های آن پرداخت شود تا همچنان چرخه تولید شرکت فذا تداوم یابد.

رئیس سازمان صمت مازندران با اعلام اینکه به هیچ عنوان اجازه تعطیلی این واحد و واحدهای تولیدی استان را نخواهیم داد تصریح کرد : برای حل مشکل فولادین ذوب آمل فردا نیز جلسه ای در دفتر معاون امور صنایع وزیر صمت برگزار خواهد شد. ضمن اینکه این سازمان به طور مداوم پیگیر مشکلات واحدهای تولیدی بوده و با هماهنگی استانداری و دیگر دستگاههای اجرایی در تسهیل و رفع موانع آنها اقدام خواهد نمود.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار