عرضه بنزین سوپر عملا قطع شده است/ مسئولان پاسخگو باشند

  • کد خبر: 219785
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 01 آبان 1398

استناد نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس می‌گوید: با توجه به افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه‌تنها باید مشکلی در زمینه تامین بنزین در کشور وجود نداشته باشد بلکه می‌توان بخشی از این تولید را نیز صادر کرد بنابراین مسئولان باید درخصوص قطع عرضه بنزین سوپر پاسخگو باشند.

 

به گزارش استناد نیوز، مهرداد بائوج لاهوتی  با اشاره به نایاب شدن بنزین سوپر در کشور گفت: با توجه به افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس نه تنها باید مشکلی در زمینه تامین بنزین در کشور وجود نداشته باشد بلکه می‌توان بخشی از این تولید را نیز صادر کرد که این مسئله حسن بزرگی برای کشور خواهد داشت.

باید از راه‌های مختلف صرفه‌جویی در مصرف بنزین را افزایش داد

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید از راه‌های مختلف صرفه‌جویی در مصرف بنزین را افزایش داد، افزود: درصورت صرفه‌جویی در مصرف و افزایش تولید می‌توان به جای صادرات نفت‌خام، بنزین صادر کرد و به یکی از آمال و آرزوهای ملی خود دست یابیم.

وی از افزایش ظرفیت تولید بنزین ایران به حدود 115 میلیون لیتر در روز خبر داده و تاکید کرد: ایران به بزرگترین تولیدکننده بنزین در بین کشورهای عضو اوپک تبدیل شده است.

عرضه بنزین سوپر عملا قطع شده است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: همزمان با افزایش تولید بنزین به‌دلیل بهره‌برداری از فاز سوم ستاره خلیج‌فارس باید مشکل عرضه بنزین سوپر حل شده باشد اما نه تنها عرضه بنزین سوپر در کشور افزایش نیافته بلکه عرضه این نوع بنزین عملا قطع شده است لذا مسئولان باید دراین خصوص پاسخگو بوده و به رفع مشکل اقدام کنند.

همزمان با بهره‌برداری از فاز سوم ستاره خلیج‌فارس باید مشکل عرضه بنزین سوپر حل شده باشد اما نه تنها عرضه بنزین سوپر در کشور افزایش نیافته بلکه عرضه این نوع بنزین عملا قطع شده است

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عرضه بنزین سوپر در کلانشهرهای کشور از اواسط تابستان سال‌جاری تاکنون همچون تهران متوقف و یا به صورت قطره چکانی انجام می‌شود./

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار