• معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری‌ها خبر داد؛

اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد اعتبار از سوی دولت به طرح های مدیریت پسماند مازندران

  • کد خبر: 2110222
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 23 آبان 1398

استناد نیوز، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها از اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت به طرح های مدیریت پسماند استان مازندران خبر داد.

 

به گزارش استناد نیوز، معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اشاره به عزم جدی دولت برای ساماندهی پسماندهای استانهای شمالی از جمله مازندران از تشکیل کارگروه ویژه ساماندهی پسماندهای این استانها و تخصیص اعتبار برای پروژه های این بخش و راه اندازی نیروگاه زباله سوزی ۲۰۰ تنی نوشهر تا پایان سالجاری خبر داد.

حسین رجب صلاحی در حاشیه بازدید از استان مازندران از تشکیل کارگروه ویژه مدیریت پسماندهای استان های شمالی کشور با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و وزارت کشور به منظور بررسی معضلات و چالش های مدیریت پسماند در این استانها و تشکیل جلسات تخصصی با مسوولان سه استان ساحلی شمال کشور خبر داد.

وی افزود: برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت مدیریت پسماندهای در استان مازندران مربوط به ۸ منطقه برای۲۴۱۱روستا، ۶۰ شهر و ۲۲ شهرستان است.

وی همچنین از  اختصاص ۱۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت به طرح های مدیریت پسماند مازندران خبر داد و گفت: مقرر شد برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت برای بهبود وضعیت پسماندهای استان مازندران اجرایی شود که برنامه های کوتاه مدت شامل اجرای اقداماتی به منظور کاهش معضلات زیست محیطی پسماندها در مناطق شهری و روستایی مازندران است.

رجب صلاحی افزود: اقدامات بلندمدت شامل اجرای نیروگاه های زباله سوزی در نوشهر و ساری است که نیروگاه زباله سوزی۲۰۰ تنی نوشهر براساس برنامه ریزی های به عمل آمده تا پایان امسال و نیروگاه۴۵۰ تنی ساری سال آینده راه اندازی خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار