ماجرای حمله به دانشگاه علم و صنعت واحد نور / افراد فرمانداری به دانشگاه حمله کردند !

روز گذشته مورخ سه شنبه 12 بهمن ماه افرادی که گفته می شود از طرف فرمانداری نور بوده اند به دانشگاه علم و صنعت واحد نور حمله و درب و پنجره ها را شکستند

به گزارش استناد نیوز به نقل از روابط عمومی دانشگاه علم و صنعت ایران، رئیس این دانشگاه گفت: روز گذشته افرادی به ساختمان این دانشگاه در شهرستان نور هجوم بردند و درب و پنجره های این ساختمان را شکستند.
دکتر محمدعلی برخورداری افزود: حدود چهار سال گذشته مسئولان محلی شهرستان نور از دانشگاه علم و صنعت ایران درخواست کردند تا واحد دانشگاهی در این منطقه راه اندازی کند که قرار بود زیرساخت ها از جمله ساختمان از سوی مسئولان تامین شود.
وی افزود: در همان سال ها یک ساختمان نیمه کاره از سوی فرمانداری به دانشگاه داده شد که دانشگاه با هزینه یک میلیاردتومانی ساختمان را کامل کرده و اقدام به پذیرش دانشجو کرد.
رئیس دانشگاه علم و صنعت خاطرنشان کرد: قرار بود دانشگاه در این ساختمان طی چهارسال فعالیت کند تا فضای فیزیکی لازم برای ادامه کار از سوی مسئولان منطقه فراهم شود که روز گذشته بدون اخطار قبلی و یا حتی ابلاغیه ای افرادی به ساختمان دانشگاه در شهرستان نور هجوم بردند و اقدام به شکستن درب و پنجره ها کرده اند.
وی درباره هویت این افراد گفت: آنچه عنوان می شود این است که این افراد از طرف فرمانداری نور بوده اند اما صحت و سقمش را اطلاع نداریم.
برخورداری تاکید کرد: من به فرمانداری نامه ای نوشتم که نسبت به تامین زیرساخت فیزیکی لازم برای ادامه فعالیت این دانشگاه در شهرستان نور اقدام شود و درصورت امکان تا پایان ترم تحصیلی برای تخلیه ساختمان فعلی مهلت داده شود.
وی عنوان کرد: باتوجه به اقدامی که صورت گرفت و هجوم افرادی به ساختمان این دانشگاه مجددا نامه ای به فرمانداری ارسال کردیم که اگر قرار است در این منطقه فعالیت آموزشی از سوی دانشگاه علم و صنعت صورت گیرد باید زیرساخت فیزیکی آن تامین شود.
رئیس دانشگاه علم و صنعت گفت: درحال حاضر واحد نور دانشگاه علم و صنعت ایران دارای حدود ۳۰۰ دانشجو است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟

آخرین اخبار