\  • اداره کل آموزش پرورش استان گیلان؛

اطلاعیه تعطیلی و تاخیر بازگشایی مدارس استان گیلان برای روز دوشنبه 18 بهمن

  • کد خبر: 211201
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 17 بهمن 1395

به دنبال ادامه یخبندان در گیلان بعد از بارش برف در 2 روز گذشته، اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان طی اطلاعیه ای برخی مدارس استان را تعطیل اعلام کرد

به گزارش استناد نیوز، اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان به علت بارش سنگین برف در دو روز گذشته اطلاعیه مهمی صادر کرد:
1 - مدارس ابتدایی و متوسطه اول شهرهای: لاهیجان ، دیلمان ، سنگر ، کوچصفهان ، سیاهکل ، آستانه اشرفیه ، رودبنه و نواحی یک و دو رشت فقط برای شیفت صبح روز دوشنبه 18بهمن 95 تعطیل است.
2 - مدارس متوسطه دوم شهرهای لاهیجان، دیلمان ، سنگر ، کوچصفهان، سیاهکل ، آستانه اشرفیه ، رودبنه و نواحی یک و دو رشت فردا با یک ساعت تأخیر آغاز به کار می نمایند.
3 - چنانچه در شهرستان ها ، مناطق و نواحی مختلف، مدارس دچار مشکل قطعی برق ، گاز و آب باشند و نیاز به تعطیلی مدارس داشته باشند با هماهنگی فرمانداران و بخشداران و با اطلاع قبلی نسبت به تعطیلی آن مدارس تصمیم گیری نمایند.
4 - روسای محترم ادارات آموزش و پرورش مناطق ،شهرستان و نواحی ضمن هماهنگی با مدیران مدارس و استفاده از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان نسبت به آماده سازی فضای مدارس برای پذیرش دانش آموزان و معلمان اقدام نمایند.
5 - مدارس سایر شهرستان ها و مناطق استان گیلان در روز دوشنبه 18 بهمن 95 دایر است.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار