پیش بینی وضعیت آب و هوای مشهد در روز 13 فروردین / هوای سرد مشهد در سیزده بدر

  • کد خبر: 211573
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 09 فروردين 1396

مشهد از شهرهای مذهبی، پر جاذبه و مسافر پذیر کشور است که آگاهی از وضعیت هواشناسی آن در تعطیلات نوروز برای مسافران پر اهمیت است

 به گزارش استناد نیوز، بررسی نقشه های ماهواره ای آب و هوای شهر مشهد، شرایط جوی این شهر مقدس را تا روز سیزده بدر به شرح زیر نشان می دهد:

 

چهارشنبه، 9 فروردين : آسمان مشهد تا بعد از ظهر این روز پوشیده از ابر خواهد بود و احتمال کمی برای باران و رعد و برق وجود دارد، اما رفته رفته از غلظت ابرها کاسته و آسمان نیمه ابری خواهد شد، حداکثر دما در این روز به 21 درجه سانتیگراد می رسد.

 

پنجشنبه، 10 فروردین : پنجشنبه آب و هوای مشهد بسیار متغیر پیش بینی شده است، در ساعاتی آسمان نیمه ابری خواهد بود و ساعتی بعد احتمال بالایی برای بارش رگباری باران وجود دارد! از ساعات بعد از ظهر تا شب انتظار می رود شاهد افزایش غلظت ابرها و بارندگی پراکنده باشیم. کاهش محسوس 5 تا 10 درجه ای دمای هوا هم در این روز رخ خواهد داد.

 

جمعه، 11 فروردین : افزایش دما و آسمانی صاف تا کمی ابری پدیده غالب این روز در مشهد می باشد، حداکثر دمای روز جمعه به 22 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.

 

شنبه، 12 فروردین : در این روز هم انتظار آسمانی غالبا ابری داريم که در ساعتی از صبح خورشید هم نمایان خواهد بود. احتمال بارندگی در این روز بسیار پایین است.

 

یکشنبه، 13 فروردین : در پیش بینی های صورت گرفته روز سیزده بدر در مشهد آسمان کاملا با لایه های سنگین ابر پوشیده خواهد بود و احتمال بارش باران و برف پراکنده به صورت جزئی و مقطعی در ساعاتی از شبانه روز انتظار می رود، دمای هوا در گرمترین ساعات روز به 13 درجه سانتیگراد می رسد و در سردترین ساعات شب 2 درجه بالای صفر پیش بینی می شود، البته سرمايي که احساس می شود به زیر صفر می رسد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار