• با مخاطبان...

فریاد کمک دانش آموزان نخبه فنی و حرفه ای و کار و دانش مازندران / درخواست تکرار آزمون از مسئولان

دانش آموزان پس از طی مراحل متعدد آزمون در هنرستان ها، شهرستان و استان، برگزیده و خود را برای مسابقات کشوری آماده کردند... اما...

 به گزارش استناد نیوز، روز دوشنبه مورخ 21 فروردین به میزبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل و در دبیرستانه دخترانه عصمتیه، 158 دختر و پسر برگزیده استان در شاخه فنی و حرفه ای و 120 دختر و پسر برگزیده در شاخه کار و دانش در آزمونی شرکت کردند که برای کسب نتیجه ای درخشان در آن مدت ها تلاش و برنامه ریزی داشتند تا به مرحله نهایی و عملی مسابقات کشوری به میزبانی اراک و آذربایجان غربی راه یابند.اما متاسفانه برگزارکنندگان آزمون با بی تدبیری نتیجه ماه ها یا شاید هم سال ها تلاش دانش آموزان نخبه استان را بر باد دادند!

 

در تماس برخی شرکت کنندگان در آزمون با خبرنگار استناد نیوز ماجرا اینگونه شرح داده شد: طبق برنامه آزمون در کل کشور باید در ساعت 9:30 صبح آغاز و در ساعت 10:30 پایان می یافت، اما برگزارکنندگان آزمون وقتی پشت میکروفن رفتند و شروع به سخنرانی کردند گویا گذر زمان را احساس نکرده و به مدت 20 دقیقه از وقت آزمون را صرف نصایح و تذکرات کردند!

دانش آموزان که گمان می کردند از زمان پخش اوراق امتحانی و شروع به پاسخگویی به سوالات یک ساعت زمان دارند، در ساعت 9:50 دقیقه با صلواتی آزمون را آغاز کردند. اما در کمال تعجب و پس از گذشت تنها 35 دقیقه و حتی 5 دقیقه قبل از اتمام قانونی زمان آزمون مراقبان با ایجاد هم همه در سالن شروع به جمع آوری سوالات کردند! اعتراضات دانش آموزان هم به جایی نرسید و کسی پاسخگوی نخبگان آینده ساز استان نبود.

پس از خروج از سالن امتحان، دانش آموزان هر شهرستان اعتراضشان را به سرپرست خود رساندند، اما اعتراض های سرپرستان هم به جایی نرسید و دانش آموزان با ناراحتی و ناامیدی به شهر خود بازگشتند.

 

اما این دانش آموزان برگزیده مازندران یک درخواست از مسئولان آموزش پرورش استان و مسئولان کشوری دارند و آن رسیدگی هرچه سریعتر به موضوع تخلف صورت گرفته و احقاق حق ضایع شده آن هاست، پیش از آنکه دیر شود باید دست بکار شد و ضمن تنبیه مقصران سهوی و عمدی این اتفاق، پیگیر بازگرداندن حق دانش آموزان شد تا با برگزاری آزمونی استاندارد، در زمان قانونی و در شرایطی عادلانه به رقابت بپردازند تا در صورت داشتن صلاحیت علمی بالاتر نسبت به رقبای خود در کشور برگزیده شوند و به مرحله نهایی آزمون که در اراک و آذربایجان غربی برگزار خواهد شد راه یابند.

انتظاری بجا که در صورت برآورده نشدن دیگر نمی توان امید را به این نخبگان علمی بازگرداند و آینده و آبادی کشور عزیزمان را در دستان آن ها جستجو کرد.

 

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
بارگذاری نظرات قدیمی تر
 • ایمـــــــــــان

  من شخصا از آقای استاندار خواهش میکنم دستور پیگیری و تکرار این آزمون رو بدن. جناب آقای فلاح، مازندران مهد نخبگان و دانشمندان بزرگیه. گنج دست ماست و کلید آن دست شما. مطمئن باشین روزی بنده از بی رقیبهای المپیادهای بین المللی خواهم شد و امروز و موانع پیش رویم را هرگز فراموش نمیکنم. به امید تکرار آزمون...

 • ارین

  با سلام
  من از مسئولین تقاضا دارم بخاطر اینکه حق این دانش اموزان نخبه استان ما ضایع نشود و یک ازمون مجدد برگزار شود و مسئولینی که این کار را با این نخبگان کردند انشاء الله خداوند پاسخ کارشان را بدهد.

 • علی

  با سلام وخسته نباشید
  از مسئولین زحمت کش استان مازندران خواستارم که سریعا به این موضوع رسیدگی وبا متخلفین سریعا برخورد بشود یک ازمون دیگر برای این دانش اموزان عزیز برگزار بشود.
  با تشکر

 • علی

  سلام
  از این کار ناعادلانه این مسئولین واقعا متاسف شدم وامیدوارم مسئولین مازندران هر چه سریع تر به این موضوع رسیدگی کنند و امیدوارم که این ازمون مجددً برگزار بشود.

 • حمید

  سلام
  از مسئولین زحمت کش استان خواستار برگزاری دوباره این ازمونم.
  با تشکر

 • زهرا

  سلام
  من با شنیدن این خبر برای این دانش اموزان واقعا متاسف شدم خواهشا ازمون رو دوباره برگزار کنید و با مسئولینی که موجب این اتفاق شدند برخورد کنید.

 • مریم

  سلام
  من واقعا از این خبر ناراحت شدم. و از مسئولین میخواهم که دوباره این ازمونو بگیرین.
  مرسی

 • محمد امین

  سلام و خسته نباشید میگم به مسئولین مازندارن
  از مسئولین مازندارن خواستارم که این مسئله را هر چه سریع تر حل کنند تا حق به حق دار برسه.

 • آمینا

  با سلام و خسته نباشید برای خوردن حق دانش آموزانی که با تلاش و زحمت چند ماهشون برای آزمون زندگی این مدتشون رو مختل کردین... همه نظرات و افرادی ک توی آزمون شرکت کردند خواستار برگزاری آزمون دوباره هستند هرچند بعید میدونم کاری براشون انجام بدین اما امیدوارم بدونید اگر امروز پاسخ این کاره اشتباهتون رو ندین روزی میرسه که باید سخت تر پاسخگو باشید...
  یا حق

 • آمنه

  سلام
  لطفا قبل از اینکه دیر بشه یه آزمون دیگه برگزار کنید...

 • نگار

  سلام.از مسئولین تقاضا دارم این ازمونو رو دوباره بگیرین و اونایی که مسبب این اتفاق بودنو به سزای اعمالشون برسونن.

 • محمد حسین

  سلام
  من از اسفند ماه تا ۲۰فردوین مشغول خوندن و تلاش کردن برای رتبه اوردن در این ازمون بودم و حتی در ایام نوروز هیچ تفریحی نکردم و مسافرت نرفتم که در این ایام ن به من و ن به خانوادم خوش گذشت و خانواده ام بخاطر من به مسافرت نرفتند و مجبور شدند در خانه بمانند ولی هنگامی که به جلسه ازمون رفتم و با این رفتار روبرو شدم احساس میکنم که تلاش هایم بی فایده بوده و نتیجه ایی از زحماتم نگرفتم ولی من این مسئولان را به خدا واگذار کرده ام و امیدوارم چه در دنیا و چه در اخرت جزای کارشان را بگیرند و تنها یک خواسته از مسئولین اموزش و پروش استان مازندارن دارم که یک ازمون دیگر برگزار کنند تا ما برای شهر و استان خود افتخار افرین باشیم و خودمان را به کل کشور نشان دهیم خواهشا نگذارید که ما با این اشتباه عمدی رتبه نیاوریم و تلاش های ماه های ما به باد برود.
  با تشکر

 • امیر محمد

  سلام
  از مسئولین زحمت کش استان مازندارن خواستار تکرار این ازمون مهم و حیاتی برای دانش اموزان نخبه استانم هستم.

 • علیرضا

  سلام
  لطفا به این موضوع ناعادلانه رسیدگی کنید و این ازمونو دوباره بگیرید .
  با تشکر به امید تکرار ازمون...

 • رضا

  سلام .واقعا خجالت اوره که چنین اتفاق خیلی بدی برای این دانش اموزان نخبه افتاده و من از مسئولین میخواهم که این ازمون را دوباره برگزار کنند

 • عاطی

  سلام
  خواهشا رسیدگی کنین و دوباره آزمون رو برگزار کنین..

 • آتنا

  با سلام
  خواهش میکنم تقاضا میکنم دوباره آزمونو برگزار کنین من همه امیدم به این آزمون بود...

 • عطیه

  جدی جدی نمیخواد کسی به دادمون برسههههههه
  چرا هیچکی کاری برامون نمیکنه،پس این همه درس خوندیم که چی بشه،یکی به گوش اونایی که باید برسونه،برسونه خووووو

 • نیما

  سلام.لطفا هر چه سریع تر رسیدگی کنید تا قبل از اینکه دیر بشه و ازمون رو دوباره برگزار کنید

 • علی

  سلام اقا تو رو خدا رسیدگی کنید ما کل امید زندگیمون به این ازمون ربط دارع لطفا دوباره بگیرید

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار