سالانه بیش از 97 هزار دانشجو به علت مصرف الکل قربانی تعرض جنسی می‌شوند

استنادنیوز؛ مؤسسه ملی مصرف الکل اعلام کرده است، سالانه بیش از 97 هزار دانشجو در آمریکا به علت مصرف الکل قربانی تعرض جنسی می‌شوند.

مصرف الکل به عنوان یک اتفاق خیلی مرسوم در هنگام ورود دانشجویان آمریکایی به دانشگاه‌ها قلمداد می‌شود. 

تازه‌ترین آمار منتشر شده نشان داده است، مصرف الکل میان دانشجویان  آمریکایی طی دهه گذشته 400 درصد افزایش یافته است. 

 براساس نتایج جدیدی که توسط محققان آمریکایی منتشر شده است، تقریبا همه دانشجویان ایالات متحده آمریکا در زمان دانشجویی، مصرف الکل را تجربه کرده‌اند و بیش از 80 درصد آنها به طور مداوم الکل مصرف می‌کنند.

داده‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا حاکی از‌ آن است که سالانه حدود 1900 دانشجو در اثر مصرف الکل جان خود را از دست می‌دهند. 

طبق گفته مؤسسه ملی سوء مصرف الکل، به طور کلی، بیش از 70 درصد افراد 18 ساله و بالاتر اعلام کرده‌اند که در سال گذشته الکل مصرف کرده‌اند.

هر سال حدود 696 هزار دانشجوی بین 18 تا 24 ساله توسط دوستان و همکلاسی‌های خود مصرف الکل را تجربه می‌کنند.

مؤسسه ملی مصرف الکل اعلام کرده است، سالانه بیش از 97 هزار دانشجو به علت مصرف الکل قربانی تعرض جنسی می‌شوند.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های آمریکا در تازه‌ترین گزارش خود به مرگ 88 هزار آمریکایی در سال 2017 و بر اثر مصرف الکل اشاره کرده است؛ ضمن اینکه مصرف الکل موجب خسارت 249 میلیارد دلاری به دولت این کشور شده است. 

همین پژوهش‌ها ثابت کرده است، بیش از یک چهارم دانشجویان دانشگاه‌ها براثر مصرف الکل یا کلاس را از دست داده‌اند یا در امتحانات نمره خوبی کسب نکرده‌اند.

دکتر رابرت برور، محقق اصلی این پژوهش در سی‌دی‌سی می‌گوید:‌ «یافته‌های ما نشان می‌دهد، اهمیت استفاده از یک رویکرد جامع برای جلوگیری از مصرف الکل با تمرکز بر کاهش تعداد دفعات مصرف و میزان مصرف آن، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود».

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار