• بابایی کارنامی؛

انتصاب جدید در سازمان تبلیغات نشان اعتماد و اعتقاد راسخ رهبر معظم انقلاب به جوانان است

استنادنیوز؛ علی بابایی کارنامی بیان داشت: با صدور حکم انتصاب از طرف مقام معظم رهبری برای ریاست جدید سازمان تبلیغات اسلامی کشور(متولد 1360)به کلیه دست اندرکاران اجرایی پیام جوان گرایی مدیران را عملا صادر فرمودند.

وی افزود: از این منظر باید به طور ویژه تمام جوانان کشور از رهبر و مقتدایشان تشکر نمایند.

بابایی کارنامی گفت: این انتصاب رهبر معظم انقلاب نشان داد که معظم له به جوانان این مرز و بوم چقدر اعتماد و اعتقاد راسخ دارد و روحیه انقلابی گرای از مدیران جوان در کشور را جزء مطالبات به حق مردم نهادینه نمودند.

وی افزود: به نظر بنده این حکم حجت را بر دولت و مجلس تمام کرد و شایسته است این تفکر را در آینده تشکیل مجلس و دولت در دستور کار مردم عزیز ایران قرار گیرد و همه مردم، نخبگان و مدیران باید از رهبرشان تقدیر نمایند و این تفکر را به عنوان یک استراتژی در دستور کار سازمان های زیر ربط قرار دهند.

بابایی کارنامی اظهار داشت:ناگفته نماند معظم له از چندی قبل این تفکر را با انتصاب ائمه جمعه و مدیران سازمانهای مرتبط با نگاه جوانگرایی و روحیه انقلابی گرایی شروع کرده بودند ..

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار


Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/fwclgaxf/public_html/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 193