سنگدان مرغ جای گوشت چرخ کرده/توقیف 5 کبابی متقلب در ایلام

استنادنیوز؛ ردپای سنگدان مرغ در برخی کبابی های شهر ایلام موضوعی است که چند روزی است خبر داغ رسانه های استان شده به همین دلیل مردم انتظاراتی از اداره کل دامپزشکی استان جهت برخورد با متخلفین دارند.

محمد فتح الهی از شهروندان استان گفت: چه دلایلی وجود دارد که کبابی ها در سطح شهر از مواد غیر مجاز استفاده کنند، ما از اداره کل دامپزشکی و مسئولان ذیربط انتظار داریم که نظارت بیشتری بر کبابی های داخل شهر داشته باشند تا از مواد غیر مجاز استفاده نکنند.

وهاب پیرانی مدیر کل دامپزشکی استان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در مواردی که در چند روز اخیر اتفاق افتاده اغلب مردم بر آن اعتقاد دارند.

وی افزود: من این اطمینان را به مردم می دهم خیال مردم را راحت کنم که اولا هیچ گونه حیوان حرام گوشتی در مراکز عرضه و یا کبابی ها مشاهده نشده است فقط تقلب در عرضه بوده است.

وی افزود: این تقلب در عرضه یعنی اضافه کردن سنگدان مرغ به گوشت چرخ کرده که آن هم با متخلفان برخورد قانونی به عمل آمده است.

پیرانی اظهار داشت: پنج واحد کبابی در شهر ایلام به دلیل تخلف بهداشتی و مخلوط کردن آلایش خوراکی وغیرخوراکی از جمله سنگدان مرغ با گوشت چرخکرده، پس از شناسایی و معرفی به مراجع قضایی، به دستور مقام محترم قضایی پلمب شده است.

هر چند آمار دقیقی از کبابی های سطح شهر ایلام وجود ندارد اما برای حفظ سلامت مردم نظارت ها باید بیشتر شود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار