قیمت فعلی دلار، پوند، یورو و سایر ارزها امروز 10 آبان ماه 97

قیمت دلار، یورو، پوند، درهم در معاملات بازار امروز پنج شنبه 10 آبان ماه مشخص شد.

به گزارش استنادنیوز؛ قیمت یورو در مرکز مبادلات ارزی ۴۷۶۳ تومان اعلام شده است درحالی که نرخ این ارز در بازار آزاد به ۱۶۸۴۸ تومان رسیده است.

در معاملات رسمی، قیمت درهم امارات نیز ۱۱۴۳ تومان اعلام شده است درحالی که قیمت این ارز در بازار آزاد ۴۰۴۳ تومان است؛ ضمن اینکه پوند انگلیس نیز در مرکز مبادلات ۵۳۳۷  تومان قیمت خورده درحالی که این ارز در بازار آزاد ۱۸ هزار و ۸۷۰ تومان معامله شده است.

قیمت فعلی دلار در بازار آزاد: ۱۴/۸۵۰ تا ۱۴/۹۰۰ تومان

 

بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی، بانک مرکزی از بانک ها خواست نسبت به خرید ارزهای مردمی فعال شوند.

برهمین اساس شعب ارزی بانک ها هر روز بعد از دریافت نرخ از بانک مرکزی، نسبت به خرید ارز از مردم اقدام می کنند. دستور بانک مرکزی به بانک ها بعد از آن صادر شد که صرافی ها از خرید ارزهای مردمی خودداری و میدان را به دلال ها واگذار کرده بودند.

امروز بانک های عامل قیمت دلار  را ۱۱ هزار و ۹۰۲ تومان و ۴ ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۴۹۸ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۵ هزار و ۱۲۴ تومان و ۹ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. نرخ های امروز نسبت به جلسه قبل بیش از ۱۰۰۰ تومان افزایش داشته است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

مهردانا

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار