• فرماندار ساری:

ترویج فرهنگ وقف زمینه حل مشکلات را فراهم می‌کند

استنادنیوز؛فرماندار شهرستان ساری گفت:واقفان خیراندیش به‌واسطه درکی که از مسائل روز جامعه دارند، به سمت نیت‌های جدید در انجام وقف‌ها بروند تا زمینه حل برخی مشکلات در موضوعاتی همچون اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان را فراهم کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ساری، عباسعلی رضایی در آئین آغاز دهه وقف که به همراه غبارروبی آستان مطهر امام‌زاده یحیی (ع) و شهدای گمنام برگزار شد، به‌ضرورت اطلاع‌رسانی ترویج سنت حسنه وقف تأکید کرد و گفت: در زمان حاضر نگاه حاکم بر وقف تا اندازه قابل‌توجهی همچنان نگاه سنتی است و لازم است تلاش کنیم تا واقفان به حوزه‌های مختلف دیگری که با شرایط زمان حال تناسب بیشتری دارد، موقوفات جدیدی را ایجاد کنند.

وی به ظرفیت موجود در زمینه فرهنگ وقف در ساری اشاره و اظهار کرد: اگر فرهنگ وقف را به‌درستی در سطح جامعه ترویج کنیم، بسیاری از مشکلاتی که اکنون در حوزه‌های مختلف با آن‌ها مواجه هستیم قابل‌حل می‌شود.

فرماندار شهرستان ساری اظهار امیدواری کرد؛ واقفان خیراندیش به‌واسطه درکی که از مسائل روز جامعه دارند، به سمت نیت‌های جدید در انجام وقف‌ها بروند تا زمینه حل برخی مشکلات در موضوعاتی همچون اشتغال، ازدواج و مسکن جوانان را فراهم کنند.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
آیا از عملکرد کلی نمایندگان استان مازندران در مجلس رضایت دارید؟
 • 2554 Votes
  بله، کاملا راضی هستم
  14.78%
 • 5516 Votes
  می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند
  31.92%
 • 9212 Votes
  خیر، اصلا راضی نیستم
  53.3%
← Back
Total 17282 Votes

insta35065126

telegram405412

آخرین اخبار