تخلف راننده استانداری عامل اصلی تصادف رئیس سازمان تامین اجتماعی اعلام شد

استنادنیوز؛ رییس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به اعلام نظر تیم کارشناسی درباره تصادف منجر به فوت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: عامل اصلی تصادف منجر به فوت رئیس سازمان تامین اجتماعی، تخلف راننده استانداری بود.

به گزارش قوه قضاییه، هادی هاشمیان در این باره اظهار کرد: تیم کارشناسی در نظریه خود اعلام کرده‌اند  اگر چه نقص در برخی زمینه‌ها وجود دارد اما تخلف اصلی و علت تامه تصادف 24 آبان که منجر به فوت رئیس و معاون سازمان تامین اجتماعی کشور در گلستان شد، رعایت نکردن حق تقدم عبور وسایل نقلیه مستقیم‌رو هنگام دور زدن (نقض ماده 140 آئین نامه راهنمایی و رانندگی) توسط راننده تویوتا لندکروز (راننده استانداری) است.

وی افزود: با اعلام نظر نهایی این تیم کارشناسی، نظریه به طرفین پرونده اعلام  شد‌.

 رییس کل دادگستری استان گلستان گفت: نظریه اولیه کارشناسی در نخستین روزهای پس از حادثه به طرفین پرونده اعلام شده بود که با اعتراض طرفین، پرونده برای اعلام نظر دوباره به یک هیئت سه نفره کارشناسی ارجاع شد که نتیجه آن امروز  اعلام شد.

24 آبان امسال در تصادف رانندگی محور گرگان به کردکوی، خودرو حامل رئیس و معاونین سازمان تامین اجتماعی کشور با یک دستگاه کامیون، برخورد کرد که در این حادثه نوربخش و تاج الدینی رئیس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی جان باختند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار