پیش بینی وضعیت آب و هوای سیزده بدر بابل در استان مازندران / وضعیت آب و هوای بابل 13 فروردین 98 تا 16 ام

بابل یکی از شهرهای بزرگ و زیبای استان مازندران است که دارای روستاهای زیبا و تفریح گاه های طبیعی و بکر است

به گزارش استناد نیوز، شهرستان بابل و روستاهای زیبای آن یکی از مکان های مناسب برای مسافران استان مازندران برای گذراندن 13 فروردین و تعطیلات بعد از آن است، آب و هوای بابل از 12 تا 16 فروردین به شرح زیر پیش بینی شده است:

دوشنبه 12 فروردین 98 : سامانه بارشی که از روز یکشنبه وارد استان مازندران شده است در روز 12 فروردین نیز با شدتی کمتر فعال خواهد بود و در این روز نیز شاهد بارندگی و در ساعاتی رگبار باران خواهیم بود، رفته رفته در ساعات شب از تراکم ابرها کاسته خواهد شد.

سه شنبه 13 فروردین 98 : در روز 13 فروردین بابل جوی آرام را سپری خواهد کرد، سامانه فعال بارشی که در روزهای گذشته آسمان بابل را تحت تاثیر قرار داده بود از شهر خارج شده و آسمان بابل در ساعات ظهر و بعد از ظهر کاملا صاف و آفتابی خواهد شد، افزایش دما نیز برای این روز قابل پیش بینی است.

چهارشنبه 14 فروردین 98 : تا صبح روز چهارشنبه همچنان آسمان بابل صاف خواهد بود اما رفته رفته لکه های ابر در آسمان پدیدار شده و آسمان نیمه ابری می شود. دمای هوا در گرمترین ساعات به 17 درجه سانتی گراد می رسد.

 پنجشنبه 15 فروردین 98 : برای روز پنجشنبه نیز آب و هوای بابل تغییرات چندانیرا نسبت به روز قبل از خود نخواهد داشت، غالبا آسمان نیمه ابری پیش بینی می شود که در برخی ساهات غلظت ابرها بیشتر خواهد بود.

جمعه 16 فروردین 98 : روز جمعه نیز آسمان شهر بابل غالبا ابری پیش بینی می شود که در برخی ساعات صبح احتمال بارش پراکنده به صورت محدود وجود دارد. در بقیه ساعات روز و شب پدیده خاصی انتظار نمی رود.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0

نظرسنجی شهرداری کشور 1

نظرسنجی شهرداری مازندران2

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار