فرزندان عزیز شهدا از ظرفیت و توانمندی بالایی برخوردار هستند

استنادنیوز؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران پس از دیدار با فرزندان معزز شهدای تنکابن گفت: فرزندان عزیز شهدا از ظرفیت و توانمندی بالایی برخوردار هستند و مدیران آینده جامعه هستند.


 
به گزارش ایثار واحد مازندران، در راستای تکریم و قدرشناسی از بازماندگان معزز شهدا و اجرای طرح دیدار از فرزندان بزرگوار شهدای استان، معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران در شهرستان تنکابن، به نمایندگی از مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان از فرزندان عزیز شهدا دیدار و بصورت چهره به چهره با یادگاران عزیز شهدا دیدار و از آنان تجلیل به عمل آورد.
مهدی ضمیرپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران در شهرستان تنکابن در اداره بهزیستی با فرزند شهید اشکباری، در شهرداری با فرزند شهید اکبر کریمی، در منزل با فرزند شهید یعقوب سعیدی، سه فرزند برومند شهید اسد ا ... مرادی دیدار نمود.    
 در این دیدارها رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تنکابن و رئیس امور کارکنان بنیاد استان حضور داشتند.
شنیدن صحبت های این عزیزان، بیان مسائل در ارتباط با خدمات جامعه ایثارگری و شناسایی مشکلات، از جمله موضوعاتی بوده که در این دیدارها از سوی فرزندان معظم شهدا طرح و مورد پیگیری قرار گرفت.
فرزندان معزز شهدا از این اقدام ارزشی بنیاد مازندران ابراز خرسندی و رضایت کرده و آن را نشان از اهمیت دادن به مقام و منزلت شهدا و خانواده های گرانقدر آنان دانستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد مازندران ضمن تمجید و تقدیر از فرزندان معظم شهدا گفت: فرزندان عزیز شهدا صاحبان نظام و مدیران آینده جامعه ما هستند.
وی اظهار کرد: این عزیزان، افرادی عملگرا بوده و از ظرفیت و پتانسیل کاری بالایی برخوردار هستند و این مهم را با ارائه خدمت خوب به خلق، بارها به اثبات رساندند.
گفتنی است معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد پیش ار دیدار با جامعه ایثارگری تنکابن، در بنیاد این شهرستان حضور یافت و ضمن دیدار با همکاران، بصورت تخصصی مسائل امور اداری و مالی را بررسی و جهت بهبود بخشیدن به فرآیند کار، نکات لازم را یادآور شد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار