\شهردار کیاکلا: حضور به موقع سازمان نظام مهندسی در شرایط بحرانی و کمک رسانی به سیل زدگان

  • کد خبر: 217669
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 22 تیر 1398

استنادنیوز؛ دکتر حقیقی ؛ نهادینه سازی رعایت مقررات ملی ساختمان از طریق آموزش های کیفی و همکاری تخصصی مشاوره ای در تدوین طرح های جامع و تفصیلی شهرها را جزو راهبردها و وظایف نظام مهندسی می دانیم / شهردار کیاکلا: از سازمان نظام مهندسی، بابت حضور به موقع در شرایط بحرانی و کمک رسانی به سیل زدگان کمال سپاس را دارم.

به گزارش روابط عمومی سازمان در دیدار ریاست سازمان با شهردار و عضو شورای شهر کیاکلا که در روز چهارشنبه 98/04/19 در محل سازمان برگزار شد، توسعه همکاری‌های متقابل بین شهرداری کیاکلا با دفتر نمایندگی آن شهر مورد گفتگو و بررسی قرار گرفت. در این دیدار رئیس سازمان با اشاره به برنامه های سازمان نظام‌مهندسی ساختمان در جهت نهادینه‌سازی رعایت مقررات ملی ساختمان، همکاری با شهرداری‌ها و سایر مراجع صدور پروانه‌های ساختمانی را جزو راهبردهای اصلی سازمان برشمرد و ضمن آمادگی سازمان در راستای ارائه مشاوره‌های تخصصی و حرفه‌ای در رشد و توسعه شهرسازی و معماری، طراحی و تدوین طرح‌های جامع و تفصیلی شهرها را بسیار بااهمیت دانست و بر همکاری دفاتر نمایندگی سازمان با شهرداری‌های شهرها برای بهبود روند خدمات‌ رسانی تأکید کرد.

دکتر فرشیدرضا حقیقی همکاری و همدلی با مردم را نیز بخشی از کارکردهای سازمان دانست و تلاش و جدیت سازمان را در ارائه کمک‌رسانی و حضور در نقاط آسیب‌زده استان بخشی از همین راهبرد برشمرد.

در این دیدار ... سید حامد بیکایی شهردار کیاکلا و جواد قصابیان عضو شورای اسلامی آن شهر از سازمان نظام‌مهندسی بابت ایجاد شرایط و تسهیلات مؤثر برای ارائه خدمات مهندسی بهتر به مردم آن شهرستان تشکر کردند. همچنین میهمانان سازمان از حضور به‌موقع در شرایط بحرانی و کمک‌رسانی همدلانه و سریع به سیل‌زدگان آن شهرستان نیز قدردانی نمودند.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار