• معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران در بازدید از ستاد اسکان تابستانی خبر داد؛

پذیرش بیش از« 19 هزار خانوار » در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران

استناد نیوز، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران از پذیرش بیش از« 19 هزار خانوار » در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران خبر داد.

به گزارش استناد نیوز؛ «مهدی عابدی» گفت: پذیرش مهمانان فرهنگی از 28 خردادماه 1398 آغاز شده است و تا 16 شهریور 1398 نیز ادامه خواهد داشت که برابر آخرین آمار 207 هزار و864 نفرروز در مازندران اسکان داده شدند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تلاش‌ شبانه‌روزی آموزش و پرورش استان برای تامین امنیت، بهداشت و رفاه مسافران و گردشگران نوروزی، خاطرنشان کرد: امسال 40 پایگاه پذیرش و ساماندهی مسافران، 281 مدرسه و دو هزار و 211 کلاس را برای ستاد اسکان تجهیز کردیم که براساس امکانات در سه سطح «ویژه»، «الف» و «ب» طبقه‌بندی شدند.

عابدی در ادامه سخنان خود بیان داشت: از 28خرداد تا پایان روز 28 تیر « 19هزار و 246خانوار»، معادل«69 هزار و 288 نفر» و « 207 هزار و 864 نفرروز» در ستادهای اسکان استان مازندران پذیرش شدند.

وی خاطرنشان کرد: رکورد بالاترین آمار پذیرش مسافران و گردشگران در ستادهای اسکان آموزش و پرورش مازندران در حال حاضر به ترتیب مربوط به ستاد اسکان آموزش و پرورش رامسر، بابلسر و ساری ناحیه یک است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار