• مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

ادارات در زمینه مصرف بهینه و رعایت سقف میزان مصرف برق، همکاری کنند/از ظرفیت بسیج برای مدیریت مصرف استفاده می شود

استناد نیوز- مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، میزان پیک مصرف برق در استان را هزار و ۸۵۰ مگاوات در ۹ مردادماه سال جاری بیان کرد.

 

به گزارش استناد نیوز ، رضا غفاری در حاشیه همایش مدیریت مصرف انرژی محور رونق تولید افزود: امسال با همراهی مشترکان و مصرف کنندگان، مازندران در حوزه سبز از نظر مصرف انرژی قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه پیک مصرف انرژی روز ۹ مردادماه سال جاری ساعت ۱۵ و ۴۵ دقیقه به میزان هزار و ۸۵۰ مگاوات ثبت شده است گفت: در همین روز میزان ۲۲۳ مگاوات از طریق مدیریت مصرف، صرفه جویی شده است و هدف همایش بهینه مصرف کردن انرژی بین ادارات و دستگاه ها است و سعی می کنیم از ظرفیت بسیج برای مدیریت مصرف استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه ادارات استان جزو ادارات پرمصرف هستند ادامه داد: شرکت توزیع برق مازندران جزو شرکت های روزپیک محسوب می شود درحالی که قبل از سال ۸۶ به عنوان شرکت شب پیک فعال بودیم.

غفاری از ادارات و دستگاه ها خواست تا در زمینه مصرف بهینه و رعایت سقف میزان مصرف، همکاری کنند و ادامه داد: در حوزه ادارات در پی آن هستیم که درجه مصرف انرژی سرمایی و گرمایشی را بین ۲۵ تا ۲۶ درجه تنظیم کنند و قبل از پایان وقت اداری از خاموش بودن لامپ ها و سیستم سرمایشی و گرمایشی مطمئن باشند.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار