• استاندار مازندران:

اراده مشترک کشور را به توسعه می‌رساند

استناد نیوز، احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران که در گردهمایی معتمدین گروههای سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سمن های مازندران در ساری سخن می گفت، افزود: پیشرفت و توسعه کشور نیازمند اراده مشترک و حضور همه جانبه مردم و مسئولان است. ‎

 

به گزارش استناد نیوز ، گردهمایی معتمدین گروههای سیاسی،اجتماعی،فرهنگی،اقتصادی و سمن های مازندران با حضور معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور و استاندار مازندران در ساری برگزار شد.

احمد حسین‌زادگان در این گردهمایی با بیان این که پیشرفت و توسعه کشور نیازمند اراده مشترک و حضور همه جانبه مردم و مسئولان است، افزود: تمام کشورهای توسعه یافته جهان نیز با اراده مشترک به این جایگاه رسیدند.

وی اضافه کرد: ما باید با طرح گفت و گوی دو جانبه بین مردم و مسولان اراده مشترک برای حضور در مدیریت کشور را ایجاد کنیم.

نماینده عالی دولت در مازندران خاطرنشان کرد: ما از طریق سمن ها و تشکل های مردم نهاد می توانیم گفت وگو بین دولت و مردم را نهادینه کنیم و با این رویکرد مشارکت مردم را در تمام سطوح‌ جامعه داشته باشیم.

حسین زادگان با اشاره به توسعه استانی افزود: همه باید مدیریت استان را در اداره مازندران کمک کنند تا بتوانیم به توسعه پایداربرسیم.

استاندار اتحاد و هم دلی را رمز اعتلای مازندران دانست و یادآور شد: در برخی امور در ماه های گذشته از جمله مدیریت سیل و مسایل توسعه ای شاهد کارکرد واقعی همدلی و هم افزایی در استان بودیم.

این گردهمایی با حضور معاون وزیر کشور در ساری برگزار شد.

 

 

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار