وزیر علوم: آستین ها را باید برای ثمربخشی تولیدات علمی بالا زد

استناد نیوز - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: همه باید برای ثمربخشی تولیدات علمی آستین ها را بالازنند و پای کار آیند.

 

به گزارش استناد نیوز، منصور غلامی  در نشست با استادان دانشگاه ساری با بیان اینکه در گذشته با سیاست های غلط نظیر واردات کالا و علم، دانشگاهها همواره مورد کم لطفی قرار می گرفتند تصریح کرد: نباید در روزهای خوشی دانشگاه ها به حاشیه رانده شوند.

وی با تاکید براینکه دانشگاه ها فقط مربوط به روزهای سخت نیست به شرایط کشور در دوران تحریم اشاره کرد و تحریم ها را برای بخش علمی کشور فرصت دانست و افزود: این شرایط فرصت مناسبی است تا دانشگاه ها توانمندی های خود را به خوبی اثبات کنند.

وزیر علوم عنوان کرد: در سال های اخیر شرایط برای بروز استعدادهای دانشجویی و دانشگاهی برای تامین نیازهای کشور فراهم شده و نباید پس از رفع نیاز دانشگاه ها به حاشیه رانده شوند.

غلامی با اظهار اینکه که تولیدات دانشگاهی را نباید ضایع کرد، اقتصاد کشاورزی را بهترین جایگزین اقتصاد نفتی دانست و خواستار هدایت کشاورزان به روش های نوین و علمی شد و گفت: همه باید برای ثمربخشی تولیدات علمی آستین ها را بالازنند و پای کار آیند.

وزیر علوم، مازندران را برای کاشت انواع محصولات کشاورزی مناسب دانست و گفت: تاکنون بخش کوچکی از استعدادها و ظرفیت های کشاورزی منطقه مورد استفاده قرار گرفته است.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار