\باند جدید فرودگاه رامسر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید

  • کد خبر: 2111100146
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: دوشنبه, 05 خرداد 1399

وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر از نقش رامسر در توسعه غرب استان به عنوان قطب گردشگری اعلام کرد و گفت: با برطرف شدن موانع پروازی فرودگاه رامسر، اولین هواپیمای ایرباس در این فرودگاه بر زمین نشست و این اقدام ماندگار زمینه ساز توسعه در این منطقه خواهد شد. ‎

محمد اسلامی، در آیین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با بیان این که رامسر یکی از قطب های گردشگری کشور می باشد که می تواند نقش تاثیرگذاری در رونق و شکوفایی غرب مازندران ایفا کند، افزود: فرودگاه رامسر در این منطقه و فرآیند توسعه نقش محوری داشته و سال ها بدلیل موانع پروازی این نقش معطل مانده بود.

وی اظهار داشت: با برطرف شدن موانع پروازی فرودگاه رامسر و برقراری شرایط ایمنی، مردم توانستند از این باند جدید استفاده کنند و اولین هواپیمای ایرباس در این فرودگاه بر زمین نشست و موجبات توسعه حمل و نقل عمومی، گردشگری و افزایش توریسم در این منطقه فراهم شده است.

وزیر راه و شهرسازی افزود: پیش از این فقط دو ایرلاین و هواپیماهای محدود می توانستند وارد این فرودگاه شوند لیکن با بهره برداری از این باند جدید، همه ایرلاین ها و هواپیماها می توانند به فرودگاه رامسر رفت و آمد داشته باشند و یک اقدام ماندگار است که زمینه دسترسی و سفر مردم ما به اقصی نقاط کشور و با بین المللی شدن آن در آینده به کشورهای همسایه و دیگر کشورهای جهان فراهم شده است.

گفتنی است، باند جدید فرودگاه رامسر با حضور محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی و احمد حسین زادگان، استاندار مازندران و حسینی، منتخب مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس یازدهم و برخی مدیران استانی امروز به بهره برداری رسیده است.

telegram estenadnews

نظرات (0)

There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار