جعفری؛امکانات لازمه برای استقرار گردشگران در ساری باید افزایش یابد

  • کد خبر: 2111542
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 04 بهمن 1398

استنادنیوز؛کوروش جعفری با اشاره به اینکه شهرستان ساری ظرفیت بسیار خوبی برای جذب گردشگر دارد، گفت؛ امکانات لازم برای استقرار گردشگر باید در ساری افزایش یابد.


عضو ارشد معاونت اقتصادی وزارت امور خارجه در گفت و گو با استنادنیوز بیان داشت؛ در زمینه بوم گردی مناطق چهاردانگه و دودانگه شهرمان بیشترین ظرفیت را نسبت به جاهای دیگر دارند ما در منطقه دودانگه می‌توانیم برگزار کننده جشنواره‌های مثل گلاب گیری و مثل این جشنواره هاباشیم که مزیت‌های بسیار خوبی دارد مثل تبلیغات گل‌محمدی آن منطقه و آثار تاریخی منحصر به فردی که باعث جذب گردشگر به استان و شهر ساری می‌شوند.
وی افزود؛ در حوزه گردشگری استان مازندران و شهر ساری دارای مزیتی نسبت به سایر استان‌های دیگر کشور دارد.
جعفری بیان داشت؛ اگر می خواهیم در مورد ساری صحبت کنیم، ساری به دلیل دسترسی به دریا، جنگل و کوه یکی از مراکز عمده گردشگری کشور می‌تواند باشد.
این فعال سیاسی، اجتماعی گفت؛ مشکل اساسی که به شهر ساری وارده این می باشد که تا به امروز گردشگرانی که به استان می آیند ساری را به عنوان یک محل ترانزیت و در واقع به محل عبور نگاه می کنند و به عنوان یک مقصد و محل توقف انتخاب نمی کنند.
جعفری اظهار داشت؛ پیشنهاد من این است که جاذبه‌های گردشگری شهرمان را با امکاناتی که لازمه استقرار گردشگران است را افزایش دهیم.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار