قدردانی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از پلیس آگاهی استان مازندران در دستگیری سارقان

استنادنیوز؛ مدیریت شرکت توزیع نیروی برق مازندران از فرماندهی محترم نیروی انتظامی استان مازندران بخصوص رئیس پلیس آگاهی استان مازندران و پرسنل خدوم آن مجموعه بابت همکاری و اقدام مقتدرانه پلیس آگاهی در دستگیری باند سارقان تجهیزات شبکه توزیع برق مازندران تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، سرهنگ پهلوانی رییس پلیس آگاهی استان مازندران در این دیدار بیان داشت: همزمان با چهاردهم خرداد مصادف با رحلت جانگداز رهبر کبیر انقلاب امام (ره) و شب های قدر, سارقین با استفاده از ایامی که مردم برای سوگواری تا پاسی از شب را به عزاداری میپردازند و روزها به استراحت میپردازند, از این فرصت استفاده کرده غافل از اینکه نیروهای جان برکف نیروی انتظامی و در راس آن پلیس آگاهی استان با هماهنگی مراجع محترم قضائی و حراست شرکت توزیع نیروی برق مازندران در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

سرهنگ پهلوانی در ادامه گفت: این یکی از شدید ترین درگیرهای مسلحانه طی سالهای اخیر بوده است که در یک عملیات اطلاعاتی منسجم و غافلگیرانه با بکار گیری سلاح پس از تیر اندازی, دستگیر شدند.

وی گفت: همه کارهاي ما بايد مبتني بر نظم باشد و نظم جزء فرهنگ سازمان است در تمامي ماموريت ها نظم را سرلوحه کارخويش قرار دهيد تا زيبايي کار به منصه ظهور برسد.

رییس پلیس آگاهی استان مازندران بیان داشت: افرادي که بخواهند نظم و امنيت استان مازندران را مختل نمايند و آسايش و آرامش را از شهروندان عزیز مازندرانی بگيرند با شدت هر چه تمام با آنها برخورد خواهيم نمود.

سرهنگ پهلوانی امنیت را نیاز قطعی و ضروری همگان دانست و اظهارداشت: اگر ناامنی در جامعه پا بگیرد، تمامی فعالیت ها و اقدامات را تحت تاثیر قرار خواهد داد، پس برای جلوگیری از این مساله باید تلاش و کوشش لازم برای برقراری امنیت در جامعه بی وقفه انجام شود

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار