• شایعه یا واقعیت؟

موافقت مشروط نمایندگان مجلس مازندران با انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی

موضوع انتقال آب دریای خزر چند روزی است مجددا داغ شده و اخبار تاسف باری از آن به گوش می رسد

به گزارش استناد نیوز، 21 مرداد به عنوان روز ملی دریای خزر شناخته می شود که مراسمی در گرامی داشت این روز در کشور برگزار شد، اما خبرهای رسیده از برخی منابع موجب نگرانی دوست داران محیط زیست در ایران شده است.

 اواخر سال 97 بود که بحث انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی و استان سمنان مجددا داغ شد و حتی نماینده سمنان در اسفندماه 97 از تصویب نهایی انتقال آب دریا به سمنان خبر داد که با واکنش هایی از سوی نمایندگان استان مازندران همراه بود، اما پس از آن به یکباره این موضوع به طرز مشکوکی از صدر اخبار و مباحث خارج شد!

اما اکنون از گوشه و کنار خبر می رسد دلیل این سکوت توافق پشت پرده نمایندگان استان های شمالی با دولت بوده است! اخبار درگوشی و شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه نمایندگان این استانها با دولت شرط کرده اند در صورتی که تا پیش از انتخابات مجلس یازدهم در اسفندماه 98 این موضوع را مسکوت نگه دارند پس از انتخابات با آن موافقت خواهند کرد! موضوعی که در صورت صحت تاسف بار خواهد بود.

هرچند در نزدیکی انتخابات این شایعه پراکنی ها دور از انتظار نیست اما در صورتی که این شایعات صحت ندارد لازم است نمایندگان مجلس در جهت رفع نگرانی مردم به آن واکنش نشان داده و پاسخگو باشند.

استناد نیوز در جهت تنویر افکار عمومی و شفاف سازی آمادگی انتشار توضیحات نمایندگان محترم در این خصوص را دارد.

telegram estenadnews

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

معرفی کاندیدا سایت

انتخابات عملکرد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار